Bodrum Özel Ambulans Hizmetleri

Bodrum Özel Ambulans Hizmetleri

BODRUM ÖZEL AMBULANS


Bodrum en önemli turizm merkezlerimizden biridir. Özellikle yaz mevsimlerinde bu güzel tatil kentimizin nüfusu oldukça artmaktadır. Bunlara bağlı olarak Bodrum'da acil servislere başvuran hastaların önemli bir bölümü ileri tetkik ve tedavi için farklı şehirlere gitmek zorunda kalmaktadır. Bodrum Özel Ambulans Hizmetlerine bu alanda yoğun ihtiyaç duyulmaktadır. Alo Ses Bodrum Ambulans, hastaların ve yakınlarının içinde bulundukları zor durumu fırsata çevirmeden "en uygun fiyat garantisi" ile hizmet vermektedir. 


Alo Ses Bodrum Özel Ambulans Hizmetlerini, Avrupa Standartlarındaki tam donanımlı Acil Yardım Hasta Nakil ambulanslarıyla kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Daha kaliteli hizmet verebilmek için her geçen gün filomuzu genişletmek adına çalışmalar yapmaktayız.


Alo Ses İzmir Özel Ambulans Servisi, Sağlık Bakanlığı’nın “Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliğine” uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Ambulanslarımız, hastalarımızın konforlu transfer edilebilmesi ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebilmeleri için özel dizayn edilmiştir.


Alo Ses Bodrum Ambulans Servisi, Bodrum ve çevresinden gelen ambulans taleplerine maksimum 1 saat içerisinde ulaşmaktadır. Uzman hekimlerimiz, paramediklerimiz, teknisyenlerimiz ve deneyimli sürücülerimizle sizlere konforlu ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Bodrum Özel Ambulans Hizmetleri olarak Bodrum'dan Türkiye'nin her noktasına hasta transferlerini Hızlı, Uygun ve Güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir. 


Bodrum Özel Ambulans Hizmetleri için  444 7 112  numaralı telefonu 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. 

 


EN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans