ŞANTİYE AMBULANS HİZMETİ


 

ŞANTİYE AMBULANS HİZMETLERİ

 

Alo Ses Şantiye Ambulans Hizmetleri; Şantiyeler, Enerji satralleri, Gaz Dolum İstasyonları, Fabrikalar, Sanayi Siteleri vb. tehlikeli çalışma alanlarına tam zamanlı veya belirlenen saat dilimleri arasında iş yeri ambulans hizmeti sunmaktadır.


Resmi olmayan kaynaklara göre yılda ortalama üç milyon kişi iş kazası geçirmekte, iki bin kişi iş kazası sonucu yaşamını yitirmekte, binlerde kişi de iş kazası sonucunda maluliyet yaşamaktadır. Zamanında uygulanamayan acil müdahale ve kısa sürede acil servise transfer edilemeyen iş kazaları ölüm yada maluliyetle sonuçlanabilmektedir.


Santiye Ambulans Hizmetleri


Acil tıbbi müdahale ve hastaneye nakil gerektiren iş kazası durumlarında, özellikle yerleşim alanı dışında kalan çalışma sahalarında 112 ambulansın gelmesi uzun zaman alabilir. "Altın dakikalar" olarak nitelendirilen bu anlar toplu çalışma alanlarında kaosa yol açabilmektedir. Ancak saha içerisinde bulunan ambulans ve deneyimli acil müdahale ekipleriyle bu durumun önüne geçilmiş olunur. Zamanın doğru kullanılması sağlanır, kazalar sonucunda oluşacak tazminat vb. durumlar en aza indirilmiş olunur.


Ambulans Hizmeti


Olası ciddi iş kazaları sonucu, ekiplerimiz olay yerinde acil triajı yapar, Resüsitasyon (yeniden canlandırma), İleri Yaşam Desteğine (yoğun bakım) kadar her türlü acil sağlık problemine gerekli müdahaleyi gerçekleştirir. Müdahale unsurları kazanın gerçekleştiği alandan bir acil servise nakline kadar aralıksız sürdürülür. Alo Ses Şantiye Ambulans Hizmetleri; saha koşulları ve çalışma unsurlarına göre geniş yelpazede çözüm odaklı yaklaşım sağlamaktadır.Alo Ses Şantiye Ambulans Hizmetleri; personelsiz sadece ambulans aracı kiralama hizmeti de sunmaktadır. Sadece ambulans aracı kiralamalarında çalışma izin belgeleri, ruhsatlandırma gibi konuları hizmet alan kurum yapmaktadır. İstenildiğinde bu konuda danışmanlık desteği verilebilmektedir. Alo Ses Ambulans Hizmetleri Türkiye'nin her yerine Şantiye Ambulans Hizmeti verebilmektedir. Alo Ses Şantiye Ambulans Hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için info@alosesambulans.com adresine mail gönderebilir veya 444 7 112 numaralrı çağrı hattımızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. 


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans