Buca Özel Ambulans

Buca Özel Ambulans

Alo Ses Buca Özel Ambulans Hizmetleri


Alo Ses Buca Özel Ambulans Hizmetleri olarak 1982 yılındn bu güne Buca bölgesine özel ambulans hizmeti vermekteyiz. Buca bölgesinden gelen ambulans taleplerine 15 dakika içerisinde ulaşmaktayız. Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi ve Mavi Deniz Tıp Merkezindeki istasyonlarımızla tüm Buca'ya en hızlı hizmeti sunmaktayız.


Alo Ses Buca Özel Ambulans Servisi, tecrübeli hekimleri, paramedikleri, acil tıp teknisyenleri ve deneyimli sürücüleriyle güvenli hizmet vermektedir. Güleryüzlü personellerimizle, tam donanımlı ambulanslarımızla konforunuz ve güvenliğiniz için çalışmaktadır.Alo Ses Buca Özel Ambulans Servisi, Sağlık Bakanlığı'nın "Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliğine" uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Tam donanımlı ambulanslarımız, hastalarımızın konforlu transfer edilebilmesi ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebilmeleri için özel dizayn edilmiştir.


Alo Ses Buca Özel Ambulans Servisi, hastalarımızın ve yakınlarının içinde bulundukları zor durumu fırsata çevirmeden " en uygun fiyat garantisi" ile hizmet vermektedir. Hastalarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir. 

 


Alo Ses Buca Özel Ambulans Hizmetleri için 444 7 112 numaralı çağrı hattımızı 7 gün 24 saat arayabilir veya info@alosesambulans.com adresine mail gönderebilirsiniz.
 

Sosyal Medya Sayfalarımızı Takip Edebilirsiniz.


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans