Menderes Özel Ambulans

Menderes Özel Ambulans

Alo Ses Menderes Özel Ambulans Hizmetleri


Alo Ses Menderes Özel Ambulans Hizmetleri olarak 1982 yılından bu güne Menderes bölgesine özel ambulans hizmeti vermekteyiz. Menderes bölgesinden gelen ambulans taleplerine 25dk içerisinde ulaşmaktayız. Gaziemir Devlet Hastanesi'ndeki istasyonlarımızla tüm Menderes'e en hızlı hizmeti sunmaktayız. 


Alo Ses Menderes Özel Ambulans, tecrübeli hekimleri, paramedikleri, teknisyenleri ve deneyimli sürücüleriyle güvenli hizmet vermektedir. Güleryüzlü personellerimizle, tam donanımlı ambulanslarımızla konforunuz ve güvenliğiniz için çalışmaktadır. 


Alo Ses Menderes Özel Ambulans, Sağlık Bakanlığı’nın “Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliğine” uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Tam donanımlı ambulanslarımız, hastalarımızın konforlu transfer edilebilmesi ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebilmeleri için özel dizayn edilmiştir.


Alo Ses Menderes Özel Ambulans, hastalarımızın ve yakınlarının içinde bulundukları zor durumu fırsata çevirmeden “en uygun fiyat garantisi” ile hizmet vermektedir. Hastalarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir.


Alo Ses Menderes Özel Ambulans Hizmetleri için 444 7 112 numaralı çağrı hattımızı 7/24 arayabilir veya info@alosesambulans.com adresine mail gönderebilirsiniz.


EN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ.


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans