Urla Özel Ambulans

Urla Özel Ambulans

Alo Ses Urla Özel Ambulans Hizmetleri


Alo Ses Urla Özel Ambulans Hizmetleri olarak 1982 yılından bu güne Urla bölgesine özel ambulans hizmeti vermekteyiz. Urla bölgesinden gelen ambulans taleplerine 25dk içerisinde ulaşmaktayız. Urla Devlet Hastanesi'ndeki istasyonlarımızla tüm Urla'ya en hızlı hizmeti sunmaktayız. 


Alo Ses Urla Özel Ambulans, tecrübeli hekimleri, paramedikleri, teknisyenleri ve deneyimli sürücüleriyle güvenli hizmet vermektedir. Güleryüzlü personellerimizle, tam donanımlı ambulanslarımızla konforunuz ve güvenliğiniz için çalışmaktadır. 


Alo Ses Urla Özel Ambulans, Sağlık Bakanlığı’nın “Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliğine” uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Tam donanımlı ambulanslarımız, hastalarımızın konforlu transfer edilebilmesi ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebilmeleri için özel dizayn edilmiştir.


Alo Ses Urla Özel Ambulans, hastalarımızın ve yakınlarının içinde bulundukları zor durumu fırsata çevirmeden “en uygun fiyat garantisi” ile hizmet vermektedir. Hastalarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir.


Alo Ses Urla Özel Ambulans Hizmetleri için 444 7 112 numaralı çağrı hattımızı 7/24 arayabilir veya info@alosesambulans.com adresine mail gönderebilirsiniz.


EN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ.


 

 

 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans