Narlıdere Özel Ambulans


Alo Ses Narlıdere Özel Ambulans Hizmetleri


Alo Ses Balçova Ambulans Hizmetleri olarak 1982 yılından bu güne Balçova bölgesine özel ambulans hizmeti vermekteyiz. Balçova bölgesinden gelen ambulans taleplerine 15 dk içerisinde ulaşmaktayız.


Alo Ses Balçova Özel Ambulans, tecrübeli hekimleri, paramedikleri, teknisyenleri ve deneyimli sürücüleriyle güvenli hizmet vermektedir. Güleryüzlü personellerimizle, tam donanımlı ambulanslarımızla konforunuz ve güvenliğiniz için çalışmaktayız.


Alo Ses Balçova Özel Ambulans Servisi, Sağlık Bakanlığı’nın “Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliğine” uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Ambulanslarımız, hastalarımızın konforlu transfer edilebilmesi ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebilmeleri için özel dizayn edilmiştir.

Alo Ses Balçova Özel Ambulans Servisi, hastalarımızın ve yakınlarının içinde bulundukları zor durumu fırsata çevirmeden “en uygun fiyat garantisi” ile hizmet vermekteyiz. Hastalarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarımızı kesintisiz devam ettirmekteyiz.


Alo Ses Balçova Özel Ambulans Hizmetleri için 444 7 112 numaralı çağrı hattımızı 7/24 arayabilir veya info@alosesambulans.com adresine mail gönderebilirsiniz.


EN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ.

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans