Selçuk Özel Ambulans

Selçuk Özel Ambulans

Alo Ses Selçuk Özel Ambulans Hizmetleri


Alo Ses Selçuk Özel Ambulans Hizmetleri olarak 1982 yılından bu güne Selçuk bölgesine özel ambulans hizmeti vermekteyiz. Selçuk bölgesinden gelen ambulans taleplerine 40dk içerisinde ulaşmaktayız. Selçuk ve Aydın istasyonlarımızla tüm Selçuk'a en hızlı hizmeti sunmaktayız. 


Alo Ses Selçuk Özel Ambulans, tecrübeli hekimleri, paramedikleri, teknisyenleri ve deneyimli sürücüleriyle güvenli hizmet vermektedir. Güleryüzlü personellerimizle, tam donanımlı ambulanslarımızla konforunuz ve güvenliğiniz için çalışmaktadır. 


Alo Ses Selçuk Özel Ambulans, Sağlık Bakanlığı’nın “Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliğine” uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Tam donanımlı ambulanslarımız, hastalarımızın konforlu transfer edilebilmesi ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebilmeleri için özel dizayn edilmiştir.


Alo Ses Selçuk Özel Ambulans, hastalarımızın ve yakınlarının içinde bulundukları zor durumu fırsata çevirmeden “en uygun fiyat garantisi” ile hizmet vermektedir. Hastalarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir.


Alo Ses Selçuk Özel Ambulans Hizmetleri için 444 7 112 numaralı çağrı hattımızı 7/24 arayabilir veya info@alosesambulans.com adresine mail gönderebilirsiniz.


EN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ.

Hemen Ara


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans