Denizli Özel Ambulans Hizmetleri

Denizli Özel Ambulans Hizmetleri

 

DENİZLİ ÖZEL AMBULANS HİZMETLERİ


1982 yılından beri İzmir'de faaliyet gösteren Alo Ses Ambulans Servisi 2015 yılından beri Denizli Özel Ambulans Hizmetleri vermektedir.


Denizli ülkemizin en önemli sanayi ve tarım kentlerinden biridir. Bölgedeki acil servislere başvuran hastalarımızın bir bölümü ileri tetkik ve daha kapsamlı tedavi için başka hastanelere sevk edilmek zorunda kalmaktadır. Denizli Özel Ambulans Hizmeti bu konuda önemli bir ihtiyaçtır. Alo Ses Denizli Özel Ambulans Hizmetleri fiyat konusunda fırsatçılık yapmadan, güvenilir bir hizmet sunmaktadır.


 Denizli ilimizde Pamukkale Üniversitesi Hastanesindeki istasyonumuzda konumlanan tam donanımlı ambulanslarımız bölgeden gelen Özel Ambulans taleplerine 15 dk. içerisinde ulaşabilmektedir. 


Alo Ses Denizli Özel Ambulans Hizmetleri olarak; 7 gün 24 saat Denizli'den Türkiye'nin her noktasına Hasta Transfer Hizmeti vermekteyiz. Hastalarımızın ve yakınlarının içinde bulundukları zor durumu fırsata çevirmeden çözüm odaklı hizmet sunmaktayız.


Tam donanımlı Acil Yardım ve Hasta Nakil Ambulanslarımızla, uzman doktor, paramedik acil tıp teknisyenlerimiz ve tecrübeli sürücülerimizle sizlere güleryüzlü hizmet vermeyi ilke edinmekteyiz. Hastalarımızın konfor ve güvenliğini ön planda tutarak sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir. 


Denizli Özel Ambulans Hizmetleri hakkında bilgi almak için 444 7 112 numaralı çağrı merkezimizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.


 


Hızlı Ulaşım


7/24 Güvenilir Hizmet


Uygun Fiyat Garantisi


Tam Donanımlı Ambulanslar


Güler Yüzlü, Profesyonel Sağlık Personelleri


Çözüm Odaklı Yaklaşım


EN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ


 


EN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ


Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans