Organizasyonlarda Sağlık Hizmeti

Organizasyonlarda Sağlık Hizmeti

ORGANİZASYONLARDA SAĞLIK TEDBİRİ VE AMBULANS HİZMETİ


Alo Ses Özel Ambulans Servisi; Fuarlar, Konserler, Festivaller, Parti ve Özel Davetler, Kongreler, Bayi Toplantıları, Tatbikatlar vb. çok sayıda katılımcının bulunduğu etkinliklerde sağlık tedbiri hizmeti vermektedir. 


Katılımcı sayısı ve aktivite türüne göre gerekli risk analizi yapılarak sağlık hizmetinin içeriği belirlenmektedir. Risk durumuna göre uzman ekiplerimiz ve tam donanımlı ambulanslarımızla sizlere en uygun sağlık hizmeti organize edilmektedir. İhtiyaç durumuna göre mobil veya sabit revir kurulumu yapılabilmekte, gerekli sağlık çadırları veya müşahade alanları oluşturulabilmektedir. Katılımcıların kendilerini değerli ve güvende hissedebilmeleri için gereken tüm acil tıbbi müdahale tedbirleri alınmaktadır.


Etkinlik süresince yapılan tüm tıbbi müdahale ve hastaneye nakiller kayıt altına alınmakta, etkinlik bitiminde bu kayıtlar yetkili kişilerle paylaşılmaktadır. Etkinlik alanında görevlendirdiğimiz ambulanslarımız dezenfeksiyon ve sterilizasyon konusunda tüm uygulamalardan geçmektedir. Güleryüzlü personellerimiz ve tam donanımlı ambulanslarımızla konforunuz ve güvenliğiniz için çalışmaktayız.Alo Ses Ambulans Servisi hizmet verdiği bölgelerde en geniş ambulans filosu ve en fazla sağlık personeli çalışanına sahip 38 yıllık bir firmadır.

Alo Ses Ambulans Servisi olarak 38 yıllık deneyimlerimizle Dünya Sağlık Örgütü standartlarında ve Sağlık Bakanlığı'nın belirlediği mevzuat kapsamında sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir. 


Organizasyon Ambulans Hizmeti


Alo Ses Ambulans Servisi olarak, hastalarımıza ve hizmet verdiğimiz kurumlara çözüm odaklı yaklaşım kurmakta, talep ve beklentilerini anlamakta, uzun soluklu ve güvene dayalı ilişkiler kurmaktayız. Nitelikli personel ve insan kaynağımız en önemli değerimizdir. Sürdürülebilir kalite kültürün, çalışanlarımızın kalitesiyle ve katılımıyla var olacağına inanmaktayız. Eğitim vazgeçilmezimizdir. Yenilikçi anlayışımız, sürekli öğrenerek bilginin kazanılması ve paylaşılması neticesinde olacağına inanmaktayız.

38 yıllık tecrübelerimizden gelen kazanımlarımızı "iyi uygulama" ve "alınan dersler" olarak kayıt etmekte ve böylelikle kurumsal hafızamızı oluşturmaktayız. Bu bilgi ve birikimlerimizi tüm işlerimize aktarmakta, hem ambulans servisimizin hem de çalışanlarımızın mükemmele doğru ilerlemesini sağlamaktayız.


Organizasyonlarda sağlık tedbiri ve ambulans hizmetlerimizle ilgili tüm sorularınız için 444 7 112 numaralı çağrı hattımızı 7/24 arayabilir veya info@alosesambulans.com adresimize mail gönderebilirsiniz.


EN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ.


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans