MisyonumuzAlo Ses Ambulans Servisi olarak; hastalarımıza ve hizmet verdiğimiz kurumlara çözüm odaklı yaklaşım kurmakta, talep ve beklentilerini anlamakta, uzun soluklu ve güvene dayalı ilişkiler kurmaktayız. 


Nitelikli personel ve insan kaynağımız en önemli değerimizdir. Sürdürülebilir kalite kültürün, çalışanlarımızın kalitesiyle ve katılımıyla var olacağına inanmaktayız. Yenilikçi anlayışımızın; sürekli öğrenerek bilginin kazanılması ve paylaşılması neticesinde olacağına inanmaktayız. Eğitim vazgeçilmezimizdir. 


Tecrübelerimizden gelen kazanımlarımızı "iyi uygulama ve alınan dersler" olarak kayıt etmekte ve böylelikle kurumsal hafızamızı oluşturmaktayız. Bu bilgi ve birikimlerimizi tüm işlerimize aktarmakta, hem firmamızın hem de çalışanlarımızın mükemmele doğru ilerlemesini sağlamaktayız. 


Alo Ses Ambulans Servisi acil durumlarda, kara, hava ve deniz üzeri hasta transferlerinde, cenaze işlemlerinizde, spor müsabakaları, sosyal etkinlik ve özel günlerinizde hizmetinizdedir. Bu kapsamda toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ana hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerimizi ileri düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmayı amaç edinmiştir. 


- İnsana değer veririz, güvenilir olmak vazgeçilmezimizdir. 

- Dinamik, çözüm odaklı bir takımız.

- Etik ilkelerimiz ve iş ahlakına önem veririz.  

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans