Çeşme Özel Ambulans

Çeşme Özel Ambulans

Alo Ses Çeşme Özel Ambulans Hizmetleri

Alo Ses Çeşme Özel Ambulans Servisi, 7/24 Hızlı Ulaşım, Güvenilir Hizmet, En Uygun Fiyat Garantisi ile Çeşme ve çevresine en iyi ambulans hizmetini sunmaktadır. 


Alo Ses Çeşme Özel Ambulans Hizmetleri olarak Çeşme bölgesine 1982 yılından bugüne özel ambulans hizmeti vermekteyiz. Çeşme bölgesinden gelen ambulans taleplerine 1 saat içierisinde ulaşmaktayız. Çeşme'deki istasyonlarımızla tüm Çeşme'ye en hızlı hizmeti sunmaktayız.Çeşme İzmir iline bağlı nadide turizm kentlerimizden biridir. Çeşme nüfusu özellikle yaz sezonunda oldukça artmaktadır. Buna bağlı olarak Çeşme'de acil sağlık hizmetlerine yoğun ihtiyaç duyulmaktadır. Çeşme Devlet Hastanesi Acil Servis yaz sezonunda artan Çeşme nüfusuna yetersiz kalabilmektedir. Bu sebepten hastaların  bir kısmı daha iyi tedavi ve ileri tetkik imkanları için farklı hastanelere gitmek zorunda kalmaktadır. Alo Ses Çeşme Özel Ambulans Servisi bu noktada hastalarımıza konforlu ve güvenli transfer imkanı sağlamakta ve çözüme dayalı acil sağlık hizmetleri sunmaktadır.


Alo Ses Çeşme Özel Ambulans Servisi, Çeşme'deki istasyonlarımızla bölgeden gelen ambulans taleplerine en hızlı şekilde ulaşmaktadır. Tam donanımlı ambulanslarımız, tecrübeli hekimlerimiz, paramediklerimiz, acil tıp teknisyenlerimiz ve deneyimli sürücülerimizle güvenli hizmet vermekteyiz. Alo Ses Çeşme Özel Ambulans Servisi olarak hastalarımızın ve yakınlarının içinde bulundukları zor durumu fırsata çevirmeden "en uygun fiyat garantisi" ile hizmet vermekteyiz.Alo Ses Çeşme Özel Ambulans, Sağlık Bakanlığı'nın "Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliğine" uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Tam donanımlı ambulanslarımız, hastalarımızın konforlu transfer edilebilmesi ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebilmeleri için özel dizayn edilmiştir. Hastalarımıza daha iyi tedavi imkanı sağlamak için Çeşme'den Türkiye'nin her noktasına hasta transfer hizmeti sağlamaktayız. 


Alo Ses Çeşme Özel Ambulans Hizmetleri için 444 7 112 numaralı çağrı hattımızı 7 gün 24 saat arayabilir veya info@alosesambulans.com adresine mail gönderebilirsiniz. 
 

Sosyal Medya Sayfalarımızı Takip Edebilirsiniz.


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans