Bergama Özel Ambulans

Bergama Özel Ambulans

Alo Ses Bergama Özel Ambulans Hizmetleri

Alo Ses Bergama Ambulans Hizmetleri olarak 1982 yılından bu güne Bergama bölgesinde özel ambulans hizmeti vermekteyiz. Bergama'dan gelen ambulans taleplerine 1 saat içerisinde ulaşmaktayız.


Alo Ses Bergama Özel Ambulans, tecrübeli hekimleri, paramedikleri, acil tıp teknisyenleri ve deneyimli sürücüleriyle güvenli hizmet vermektedir. Güleryüzlü personellerimizle, tam donanımlı ambulanslarımızla konforunuz ve güvenliğiniz için çalışmaktayız.Alo Ses Bergama Özel Ambulans Servisi, Sağlık Bakanlığı'nın "Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliğine" uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Ambulanslarımız, hastalarımızın konforlu transfer edilebilmesi ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebilmeleri için özel dizayn edilmiştir.


Alo Ses Bergama Özel Ambulans Servisi, hastalarımızın ve yakınlarının içinde bulundukları zor durumu fırsata çevirmeden "en uygun fiyat garantisi" ile hizmet vermektedir. Hastalarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarımızı kesintisiz devam ettirmekteyiz.


Alo Ses Bergama Özel Ambulans Hizmetleri için 444 7 112 numaralı çağrı hattımızı 7 gün 24 saat arayabilir veya info@alosesambulans.com adresimize mail gönderebilirsiniz.
 

Sosyal Medya Sayfalarımızı Takip Edebilirsiniz. 


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans