Aliağa Özel Ambulans

Aliağa Özel Ambulans

Alo Ses Aliağa Özel Ambulans Hizmetleri


Alo Ses Aliağa Özel Ambulans Servisi, 1982 yılından bugüne Aliağa bölgesinde özel ambulans hizmeti vermektedir. Aliağa ve çevresinden gelen ambulans taleplerine 30dk içerisinde ulaşabilmektedir. 


Aliağa İzmir ilimizin en önemli sanayi ilçelerinden biridir. Sanayi bölgelerinin yoğun olduğu bölgelerde Özel Ambulans Hizmetlerine ihtiyaç vardır. Alo Ses Ambulans Organize Sanayi Bölgeleri, Fabrikalar, Şantiyeler, Enerji Santralleri gibi kurumlara Özel Ambulans Hizmeti vermektedir. Aliağa'da Özel Ambulans Hizmetleri veren firmamız kurumlara personelli Ambulans Hizmeti veya personelsiz sadece ambulans kiralama hizmetleri vermektedir.


Alo Ses Aliağa Özel Ambulans, tecrübeli hekimleri, paramedikleri, acil tıp teknisyenleri ve deneyimli sürücüleriyle güvenli hizmet vermektedir. Güleryüzlü personellerimizle, tam donanımlı ambulanslarımızla konforunuz ve güvenliğiniz için çalışmaktayız.Alo Ses Aliağa Özel Ambulans Servisi,Sağlık Bakanlığı'nın "Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliğine" uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Ambulanslarımız, hastalarımızın konforlu transfer edilebilmesi ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebilmeleri için özel dizayn edilmiştir.


Alo Ses Aliağa Özel Ambulans Servisi, hastalarımızın ve yakınlarının içinde bulundukları zor durumu fırsata çevirmeden "en uygun fiyat garantisi" ile hizmet vermektedir. Hastalarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarımızı kesintisiz devam ettirmekteyiz.Alo Ses Aliağa Özel Ambulans Hizmetleri için 7 gün 24 saat 444 7 112 numaralı çağrı hattımızı arayabilir veya info@alosesambulans.com adresimize mail gönderebilirsiniz. 
 

Sosyal Medya Sayfalarımızı Takip Edebilirsiniz.


 

 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans