Didim Özel AmbulansDidim en önemli turizm merkezlerimizden biridir. Özellikle yaz mevsiminde yoğun nüfusa sahip olan Didim ilçemizde acil sağlık hizmetleri veren Alo Ses Didim Özel Ambulans 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Didim ve çevresinden gelen ambulans taleplerine yarım saat içerisinde ulaşılmaktadır. 


Didim ve Söke hastanelerine başvuran hastalarımızın bir bölümü ileri tetkik ve daha iyi şartlarda tedavi için farklı hastanelere gitmek zorunda kalmaktadır. Alo Ses Didim Özel Ambulans Didim ve çevresinden Türkiye'nin her noktasına hasta transferi yapmaktadır. Firmamız Sağlık Bakanlığı'nın Ambulanslar ile ilgili özel ambulanslar yönetmeliğine uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Hastaların konforlu transfer edilebilmesi ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebilmesi için özel dizayn edilmiştir.


Çözüm odaklı hizmet anlayışımız, güleryüzlü, profesyonel sağlık personellerimiz, tam donanımlı ambulanslarımız ile sizlere kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmekteyiz. Daha hızlı, kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. 


Didim Özel Ambulans için 444 7 112 numaralı çağrı hattımızdan bilgi alabilirsiniz.


EN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans