Kuşadası Özel Ambulans

Kuşadası Özel Ambulans

 


Alo Ses Ambulans, yaz sezonunda yoğun nüfusa sahip olan Aydın ilimizin en nadide turizm ilçelerinden biri olan Kuşadası'nda  Özel Ambulans Hizmeti vermektedir. Kuşadası Devlet Hastanesi yakınındaki istasyonumuzda bekleyen tam donanımlı ambulanslarımızla ve profesyonel ekiplerimizle başta İzmir merkezdeki hastanelere ve tüm Türkiye'ye Kuşadası'ndan hasta transferi yapılmaktadır. Alo Ses Kuşadası Ambulans Hizmetleri içinde bulunduğunuz zor durumu fırsat bilmeden en uygun fiyat garantisini sizlere sunmaktadır.


Alo Ses Kuşadası Özel Ambulans Sağlık Bakanlığının ambulanslar ile ilgili özel ambulanslar yönetmeliğine uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Ambulanslarımız Hastalarımızın konforlu transfer edilebilmesi için ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebilmeleri için özel dizayn edilmiştir. 


Kuşadası Özel Ambulans Hizmetleri için          444 7 112 numaralı çağrı hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Tam donanımlı ambulanslarımız, doktorlarımız ve uzman personellerimizle en zor anlarınızda yanınızdayız.


EN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZCopyright © 2017 Alo Ses Ambulans